Každý plot má své kladné i záporné stránky a je jenom na Vás, jaký si zvolíte. V dnešní době se nejvíce stavějí ploty betonové, dřevěné, ale také pletivové. Pokud chcete, aby vám plot vydržel dlouhé roky a měl ty nejlepší možné vlastnosti, tak zvolte plot betonový.

ploty (4)

Betonové ploty se v této době stavějí nejvíce a to díky tomu, že mají vlastnosti, které převyšují všechny ostatní. O betonový plot se nemusíte během let nijak moc starat a stačí, když ho ošplícháte sem tam tlakovou pistolí. Plot může mít také různé dekory a výplně. Dekory mohou být jednostranné, nebo oboustranné a bude na Vás, zda chcete stranu vzhledovou, nebo obě. Výplně mohou být dřevěné, kovové, nebo plastové. Vždy se nad výplněmi dobře zamyslete, protože dřevo je dost náchylné a přes kovovou výplň jde zase vidět. Na betonový plot však nepotřebujete žádné stavební povolení a může dosahovat až výšky 3 metrů. Díky této výšce si zajistíte naprosté soukromí a konečně k vám nebudou koukat zvědaví sousedé. Navíc jeho montáž je rychlá a docela snadná. I když za plot dále větší peněžní prostředky, tak se Vám v budoucnu zaručeně vyplatí a rozhodně nebudete litovat.

ploty (5)

Tato firma Vám však udělá i brány a branky, které k plotu budete zaručeně potřebovat. Mezi jejich výrobky patří brány dvoukřídlé, nebo posuvné brány samonosné. K oběma bránám lze určit také výplň, kterou si vyberete. Ta může být dřevěná, kovová, nebo tahokov v různých stupních zrnitosti. To stejné platí u branek, které povedou přes chodník ke vchodovým dveřím. I zde si můžete vybrat, co jako výplň zvolíte. Každopádně ať už zvolíte cokoli, tak si buďte jistí, že budete s výsledkem spokojení.

Pokud tedy chcete stavět plot, tak volte betonovou verzi. Zaručeně Vás nezklame a finance vložené do plotu se Vám určitě vrátí. Proto neváhejte a udělejte si nezávaznou poptávku co nejdříve.

Ploty jsou základem bezpečí