Honor 8S za výhodnou cenu

Dostupné zařízení

Když si tento telefon zakoupíte, tak v krabičce neočekávejte žádné zázraky, protože je tu běžné vybavení jako je nabíječka a nástroj pro vyjmutí SIM karty. Již na první pohled si můžeme všimnout bez rámečkového displeje a výřezu na horní straně, což není na dobu vydání zařízení a jeho cenové relaci běžné. Samozřejmě tu nenajdeme parametry jako u vlakových lodí, ovšem na svou cenu je to rozhodně slušné. Výkon není ohromující, ovšem operační systém s nástavbou funguje dobře a plynule, takže spoustě uživatelům jistě postačí.

chytrý mobil

Na náročné hry to ale není žádný rychlík. Jestliže rádi fotíte, tak s hlavním fotoaparátem o rozlišení 13 MPx pořídíte pěkně snímky. Baterie nám při standartní vydrží bude sloužit dva dny bez vybití. Ve finále je to tedy zatížení, které je na svou cenovou kategorii rozhodně výhodné a spoustě lidem postačí a budou jej vlastnit rádi. Nemusíme se obávat ani životnosti.

Ochranné produkty

Nákup nového mobilu je radostná událost, protože technologie se stále posouvají kupředu a u mobilů to rozhodně platí. Dnes je to lehké zatížení, které je však velmi chytré a můžeme na něm dělat nespočet věcí, a to velmi snadno. Měli bychom však dbát na jeho stav, protože nikdy nevíme, co se může přihodit. Můžeme si říct, že na něj budeme dávat pozor, ale to nestačí. Může se totiž stát, že nám někde vypadne a hned je tu riziko poškození.

mobilní telefon

Prasknuté sklo se dá ještě vyměnit za nízkou cenu, ale s displejem je to už o dost horší. Kvůli tomu se prodávají ochranná skla, která nám displej chrání. Tím nekončíme, protože ještě musíme chránit zařízení jako celek. Pro tento mobil se prodává kryt Honor 8S Modnimobil.cz, který je přesně na něj navržený, takže vše pasuje a bez problému funguje. Kryt stojí pár stovek, ale klidně může zachránit zařízení s cenou desetitisíců, a proto částka rozhodně není nijak přemrštěná a nákup dává smysl.

Honor 8S za výhodnou cenu