A zase to hubnutí! Jak na hubnutí břicha u mužů? Kdo by se mohl neustále dívat na to jak v televizi běží reklama na zázračný přípravek, který vám pomůže během chvíle? My tedy ne! Jste muž a nevíte si rady sám se sebou? A manželka vám navíc neustále skoro už denně říká, abyste zhubl? Tak jí pojďte ukázat, že to zvládnete. Jenomže jak na to v dnešní uspěchané době, když se vrátíte pozdě domů z práce a teplá večere na vás na stole nečeká? Nejste přece malý kluk o kterého by se manželka musela 24 hodin denně starat nemyslíte si? Navíc máme oproti ženám obrovskou výhodu a to je rychlejší spalování a menší podíl tuku v našem těle.

detektiv

A kdo by toho nevyužil ten by byl naprosto hloupý. Ale jak vlastně správně cvičit, stravovat se tak, abyste to svoje velké břicho mohli už konečně shodit a vypracovat si tak six pack? Ano myslíte tím pořádnou valchu na břiše ze které bude vaše manželka nebo snad přítelkyně naprosto hotová. První zásada je ta, že jídelníček dělá velice mnoho. Proto je dobré si připustit vlastní chybu či chyby, které denně děláte a pokusit se je tak napravit. My jsme tu od toho, abychom vám s tímto problémem pomohli, a tak dokázali, že na to skutečně máte. Důležitá je ta správná motivace, která většině lidí chybí.

robot

Děláte to přeci pro sebe a pro své zdraví. Už jen ten pocit, že se zdokonalujete a cítíte navíc tak dobře je prostě skvělý. Jestliže skutečně nemáte ve svém zaměstnání čas na to, abyste se pořádně a v klidu najedli tak můžete zajisté zkusit naše výrobky, které vám dodají potřebné živiny a podáte tak skvělé výkony, které váš zaměstnavatel zaručeně ocení. Co takový proteinový nápoj po kterém vám budou navíc ještě růst svaly? Ale musíte se také snažit a co pohybem, který vám k tomu daleko rychleji pomůže. Nemáme jen ty bez příchutě, ale také s příchutěmi, které si navíc zamilujete. Nebo snad víte o někom kdo má stejný problém jako vy? Ve dvou se to lépe táhne, takže pojďte do toho společně a budete se tak i zároveň motivovat k lepším výkonům.

Zhubni? Řekla mi to manželka.