Zapomeňte na babské rady. Většina z nich třeba pomůže ale až za velmi dlouhou dobu, anebo nepomůže vůbec. Většina z nás má totiž vlasy zničené častým foukáním, žehlením nebo barvením. Na takováto poškození již babské rady nepomůžou. Je ale spousty osvědčených přípravků, které vám nejen zlepší kvalitu vlasů, ale napomohou rychlejšímu růstu.

kosmetické výrobky

Biosil plus

Biosil plus jsou tablety, které značně pomáhají ke zlepšení kvality a růstu nejen vlasů. Díky těmto tabletám se zlepší i kvalita nehtů a pokožky. Biosil plus obsahuje Zinek, který se podílí na procesu dělení buněk a udržuje normální kvalitu vlasů a nehtů. Dále obsahuje například kyselinu Pantothenovou, která přispívá se snížení míry únavy a vyčerpání. Nejdůležitější látkou obsaženou v těchto tabletách je ale Biontin, neboli vitamín H. Cenově je Biosil plus velmi levný a seženete ho skoro ve všech lékárnách.
krátký střih

Curapil

Curapil jsou tablety, které také velmi výrazně napomáhají ke zlepšení kvality a růstu vlasů. Cenově se však pohybují již ve vyšších příčkách. Nejvýznamnější látkou obsaženou v těchto tabletách jsou pivovarské kvasnice, které jsou bohaté na bílkoviny, vitamíny skupiny B a na minerální látky se stopovými prvky jako například železo, fosfor či zinek. Další velmi významnou látkou jsou topinamburové hlízy. Topinambury jsou bohaté na inulin, bílkoviny i na další minerální látky jako jsou draslík, fosfor, vápník a hořčík.

                                                                                    

Milva

Milva nabízí mnoho produktů, jako jsou šampóny, vlasové vody nebo třeba masky. Pro růst vlasů je nejúčinnější řada, která obsahuje chinin. Chinin je přírodní látka, která zlepšuje mikrocirkulaci ve vlasové pokožce a tím zvyšuje příjem živin ve vlasovém kořínku. Pokud tedy máte snížený obsah vitamínů a potřebných živin v krvi, nebude výsledek tak intenzivní. Nejlepší je používat přípravky milva jako doplňkovou péči. 

 

Aby, jste zjistili, který přípravek vám může nejvíce pomoci, je ideální nechat si udělat krevní testy. Díky nim budete vědět, co přesně vám chybí.

Častějším stříháním vlasy rychleji neporostou

Mezi lidmi se traduje, že pokud budete vlasy častěji stříhat, porostou rychleji. Toto tvrzení je ale mýtus. Je dané, že krátké vlasy vždy porostou rychleji, jelikož nepotřebují tolik živin jako vlasy dlouhé. Pokud však budou mít dlouhé vlasy dostatečný příjem všech živin a vitamínů, porostou vám rychle také.

Velmi záleží na kvalitě vlasů. S jejich regenerací vám pomůže zkušený kadeřník. Přípravky z drogerie vám vlasy zpraví jen na pohled, ale celkovou kvalitu vlasů nezlepší.

Přípravky pro růst vlasů