Je léto. Čas lehkého oblečení, studeného pití a vodních radovánek.

Je zima. Na své si přijdou milovníci teplých svetrů, horkého kakaa a lyžování.

Co mají tato roční období společného? Sluníčko a jeho nebezpečné UV záření. V létě vám ostré sluníčko svítí do očí a vy se je snažíte zakrýt improvizovanou stříškou z Vaší ruky. V zimě je slunce ještě o trochu zrádnější. Je nám chladno, a tak často zapomene na negativní vliv slunečního záření. A tak opět končíme s rukou u očí a snažíme se zkřížit cestu slunečním paprskům, které se nebezpečně odráží od třpytivého sněhu.

sluneční brýle

UV záření nám dokáže ublížit, a především naše oči mohou díky sluníčku opravdu trpět. Přitom existuje tak snadné řešení a má ho doma snad každý. Ano, jsou to sluneční brýle. Jednoduché a efektivní. Přesto je mnoho lidí nenosí. Především ženy se bojí, že jim brýle nesluší, a tak raději žádnou ochranu očí nenosí. To se ale nejspíš ještě neseznámily se společností Lux Brýle, která nabízí opravdu krásné dámské sluneční brýle a vybere si opravdu i ta nejnáročnější zákaznice.

Všechny dámské sluneční brýle společnosti Lux Brýle mají ochranný UV filtr 400 a díky němu se stávají skvělou ochranou Vašich očí před škodlivým vlivem slunce. Tyto brýle nejsou jen ochranou zraku, ale také opravdu krásným módním doplňkem. A nabídka je opravdu neskutečná. Hledáte elegantní černé, nebo hnědé brýle? Není problém. Chcete originální kousek se zvířecím vzorem? Samozřejmě i ten Vám můžeme nabídnout. Chcete podtrhnout svou hravou a veselou osobnost nějakým barevným kouskem? Žádný problém. Nabídka barev je opravdu široká.

žena a brýle

V nabídce je také neskutečné množství tvarů. Elegantní, kulaté, hranaté, špičaté. Různé materiály jako kov nebo plast. Vyberete si také brýle jednoduché, nebo se zdobením.

Neváhejte a podívejte se na nabídku Lux brýle a uvidíte, že nabídka je obrovská a vybere si každá žena. Nezapomínejte chránit svoje oči a udělejte si radost.

Brýle jako doplněk i ochrana