Podnikání. Většina lidí se toho bojí, a raději jsou nešťastní na jiné pracovní pozici, než aby si splnili sen, a založili třeba vlastní firmu. S podnikáním se pojí mnoho výhod, ale i právě nevýhod, kterých se většina lidí podle mého bojí, a proto do podnikání raději nejdou. Mezi výhody patří například pracovní flexibilita, pracujete dle sebe, pracujete hlavně pro sebe, pokud máte firmu sami nebo jste jejím pánem vy, volno kdy chcete. Mezi jednu z největších nevýhod patří určitě poplatky, které musíte splácet měsíčně, hlídat si, zda máte všechno správně dle zákona, vedení účetnictví a podobně. Určitě je ale lepší jít si za svým snem!

konzultace

Pokud se dáte do podnikání a je vaším snem založit si firmu, určitě si budete muset založit s.r.o. společnost. Zajímá vás, jak takovou s.r.o. společnost založit? S tím vám rychle a efektivně pomohou zaměstnanci z firmy Companies and offices companiesandoffices.cz. Slibují, že u nich budete mít IČO nové společnosti s.r.o. co nejrychleji to jen půjde. Působí v Praze a v Brně.

nejste v tom sami

Pokud si zvolíte založit si s.r.o. společnost s firmou Companies and offices, bude to vypadat následovně:

  • nejprve proběhne vstupní prověření zvoleného názvu společnosti
  • poté se vyhotoví listina Souhlasu s umístěním sídla s.r.o. v nemovitosti v Praze nebo Brně
  • proběhne kompletní zpracování všech potřebných podkladů pro notářskou kancelář
  • rezervuje se termín, předjednají se všechny kroky s notářem a budete mít osobní doprovod do notářské kanceláře
  • a jako poslední probíhá zápis nové společnosti do obchodního rejstříku a získáte IČ obratem
  • ještě se vyhotoví smlouva o poskytování sídla
  • bezprostředně po zápisu nové společnosti do obchodního rejstříku vás čeká poradenství související s kroky před a po založení dané společnosti

Pokud máte zájem a jste z Prahy nebo Brna, neváhejte se ozvat! Na stránkách Companies and offices naleznete kontaktní formulář, který stačí pouze vyplnit a odeslat.

Založení společnosti s.r.o