Sluníčko dokáže zázraky a jeho sluneční paprsky dovedou zahřát a vyvolat svým šimráním příjemné pocity. Navíc sluneční záření dodává našemu tělu tolik žádaný a potřebný vitamín „D“, který si naše tělo neumí vytvořit, takže je vhodné – jakmile vysvitne sluníčko – všeho nechat a vyrazit do přírody nachytat jeho paprsky. Obzvláště v zimním anebo v jarním počasí je slunko a jeho záření žádoucí. Bohužel jsme někdy zahaleni až po krk, takže na naše tělo stejně nemohou dopadat. Jakmile sleze sníh a trošku se oteplí, vystrčte nos a pozvěte sluníčko do svého bytu a nastavte mu tvář.

chytá paprsky

Sluníčko je úžasné a dovede vyvolat úsměv na rtech, ale také dokáže pozlobit. To, když se chceme dívat na televizní film, na který se už celý měsíc těšíme a paprsky nám vniknou až na televizní obrazovku a my jen odezíráme a domýšlíme si, co asi v té televizi dávají. Někdy je slunko nežádoucí. Ale to neznamená, že ho nemusíme mít rádi. Stačí si nechat nainstalovat látkové žaluzie, které v případě, že potřebujeme zastínit svůj příbytek, jen postačí stáhnout, případně překlopit jejich lamely tak, aby světlo odrážely.

Rolety den a noc jsou velmi praktické a spojují všechny výhody, jaké mají rolety a žaluzie, protože si berou z obou výrobků jen to nejlepší. Skládají se ze dvou proužků látky, jež je průhledná a zároveň zatemňující a tyto pruhy se střídají ob jeden. A vy si jejich vzájemným překrýváním – tak, jak natočíte žaluzky, sami regulujete množství světla, které chcete vpustit do vašeho bytu.

rolety velké

Mají dva významy, a to denní a noční. Ve dne plní funkci normálních žaluzií a k večeru pruhy už jen překlopíte a pokoj docela zatemníte a můžete spokojeně vplout do vyhřáté postele a usnout v naprosté tmě.

Vybírat si můžete z různých barev, které vás pohladí po duši a zároveň i ze vzorů. Pokud si nevyberete, správný tvar a rozměr, dokážeme vám vyrobit rolety den a noc přímo na míru. Ovládáte je řetízkem, elektricky a také fungují pomocí chytrého mobilního telefonu.

Rolety den a noc do vašich oken