Spousta z nás bydlí v panelovém domě, kde jsme obklopeni nervózními sousedy, které bohužel, i když nechceme, potkáváme každý den. Tento styl bydlení se nám příliš nelíbí, ale nemáme na vybranou, když nám v bance odmítly schválení hypotéky, která by všechny naše útrapy vyřešila.

· Bohužel nedokážete v bance doložit svůj příjem a na tom ztroskotaly všechny vaše plány? Vy ale na výběr máte, protože s hypotékou bez dokládání příjmů, si můžete být jistí, že se svého nekvalitního bydlení zbavíte jednou pro vždy a nebudou vás trápit neduhy panelového domu, ale naopak získáte život, po kterém jste vždy toužili.
ü Domovník vám nebude určovat kdy máte úklid
Chtěli byste uklízet tehdy, kdy na to máte zrovna chuť, a ne tehdy, když vám to domovník nařídí, ale bohužel se vám o tom může jenom zdát, protože v paneláku to není možné? V panelovém domě možná ne, ale co takhlevyužít naší hypotéky a začít být doma svým pánem?
ü Klid se stane vaší relaxací
Milujete klid, ale abyste si ho mohli dopřát, musíte utéct do přírody, jelikož ve vašem panelovém domě, nemůže být o klidu ani řeč? Tak to pojďte změnit a pořiďte si vlastní bydlení například na okraji města, či na venkově. Jenom na vás záleží, jak moc si přejete být na samotě. Ale ujišťujeme vás, že s naší půjčkou se i vám splní sen o novém bydlení, kde sousedé nebudou vaší starostí, protože když budete chtít, žádné mít nemusíte.

Bodů, proč nebydlet v panelovém domě je spoustu, a vy je všechny moc dobře znáte, ale stále se obáváte, že se tohoto stylu bydlení nikdy nezbavíte, protože díky negativnímu registru a nízkých doložitelných příjmech, půjčku nedostanete? To jste ale na omylu a pokud vás banka odmítla, neznamená, že vás odmítneme i my. Přijďte si pro půjčku právě k nám a my vám zaručujeme, že se vymaníte ze spárů panelového bytu i sousedů. A to za zkoušku přeci stojí. Tak si ji nenechejte ujít.

Nebydlete tam, kde se vám nelíbí. My vám zajistíme domov snů