Jednou z nejčastěji volených možností při založení podnikání je společnost s ručením omezením. Její založení není až tak jednoduché, a proto jsou tu odborníci.

Založte si společnost s.r.o

Náročné vyřizování

Tento druh společnosti je jedním z nejoblíbenějších, což lze skutečně poznat, protože řada firem u nás má právě za názvem firmy zkratku s.r.o, což je samozřejmě dohledatelné i v rejstříku. Jde tu totiž o fakt, že jak už z názvu vyplývá, tak se za společnost ručí jen omezeně, což je proti OSVČ velká výhoda. Přeci jen nikdy nevíme, jaké problémy můžou přijít, a proto je dobré být dopředu připraven.

průmyslová firrma

Jako první je potřeba sehnat si notáře, aby se mohla uzavřít zakladatelská listina a také se domluvit na společenské smlouvě. Rovnou můžete notáře požádat o zápis do obchodního rejstříku, přičemž jeho celková návštěv Vás vyjde na pár tisíc. Je dobré si vypracovat obchodní plán, a hlavně si rozmyslet, kdo všechno bude mít podíl, v jaké míře a jak se bude podílet na chodu společnosti. Nemusíte zapomenout ani na důležité instituce, kam patří finanční úřad a plnění všech povinností včetně odvádění daní. Vklad sice může být 1 Kč, ale rozhodně dejte větší sumu.

Nechte to na firmě

Když si vezmeme, kolik je starostí s vyřizováním založení takové společnosti, a ještě k tomu připočteme různé průtahy na úřadech, tak je ti opravdu časově velmi náročné. Ne každému se chce investovat tolik času, nebo jej prostě nemá, a proto abyste se vůbec nemuseli tímto zabývat, tak založit s.r.ozvládnou specialisté a ušetří Vám tak mnoho času. Služby jsou opravdu dopilované do detailu, takže opravdu získáte nastartovanou společnost, přičemž co se domluví na začátku následně stále platí, a proto se rozhodně nesmí prvotní kroky podceňovat. Zde se o ně starají odborníci, kteří se v oboru a celkově právech vyznají, a proto ví, jak v konkrétním případě zvolit nejlepší řešení.

práce v kanceláři

Ceny služeb se liší podle kapitálu, společníků a dalších bodů, protože čím více společníků, tím více zařizování, aby skutečně každý měl správně zapsaný svůj podíl a potřebné údaje. Zároveň Vám zde můžou zařídit přihlášení k placení DPH, které je mnohdy nutností.

Založte si společnost s.r.o