Občas se může stát, že se i dobrá myšlenka zvrtne . Člověk má pak kvůli tomu pocit, že vůbec netuší, jak danou situaci zachránit. Může to nastat například v případě, když si od někoho půjčíte notebook či počítač, abyste na něm o víkendu něco málo zpracovali, a v jedné jediné nestřežené chvíli se k němu dostanou vaše ratolesti nebo domácí mazlíček a na problémy je zaděláno.
nápad nad tužkou.png
Stačí k tomu velmi málo a taková jedna rozlitá sklenice vody nebo ovocné šťávy se rázem objeví na nepravém místě. Nemusí se to samozřejmě stát pouze dětem, ale také vám.Kdo už někdy něco takového zažil, ví, že taková potopa v notebooku nebo počítači není snadná věc. Člověk v takové chvíli začne automaticky panikařit a neví, co má dělat. Možná jej napadne tekutinu vylít, ale díky tomu se vám v počítači taková voda ještě více rozleje. Je jasné, že v takové chvíli se vám v hlavě začnou honit ty nejčernější myšlenky, mezi které patří i to, že byste mohli koupit notebook nový a navíc úplně stejný, aby se nic nepoznalo. Otázkou ale zůstává, jak nainstalovat všechny programy.
namalovaná žárovka.jpg
Říká se, že krizové situace plodí krizová řešení. Všechno se dá ale vyřešit a to nejlépe tak, že zachováte chladnou hlavu, protože všechno má nějaké řešení. V takovém případě je nejlepší přestat situaci řešit svépomocí a přivolat si k ruce odborníka, který má s něčím takovým zkušenosti. Může to být například servis PC, jehož pracovníci jsou schopni dorazit až k vám domů a dokážou vám se vším pomoci. Když se podíváte navíc na ceník jejich služeb, zjistíte, že vás to ani nebude stát nějakou velkou sumu.
Možná na konec celá tahle věc dopadne dobře a nikdo nepozná, že se vám něco takového přihodilo. Ať už bude ale konec jakýkoliv, tak je více než jisté, že pro příště už budete vědět, kam se obrátit a na co si dát pozor.

Každá dobrá myšlenka se může zvrtnout