Konečně už je venku opravdu krásné, ne-li překrásné počasí. Abych pravdu řekla, tak jsem se na tohle počasí těšila vždycky celý rok, protože vždycky moc ráda plavu v bazénu. A také jsem si šetřila skoro sedm let s přítelem, než jsme se rozhodli, že si pořídíme naši obrovskou zahradu také nějaké větší bazén. Vždyť kdo by odolal příjemnému bazénu v horkém létě? Chtěli jsme opravdu krásný bazén, který bude do země. Takže jsme se potom všichni dohodli, včetně i našich dvou dětí, že bychom si udělali opravdu krásnou zahradu, kde bychom se také moc bavili.

Bazén jedna radost.

Proto jsme se také dohodli, že si pořídíme opravdu krásný bazén na zahradu, kde nám bude opravdu hodně dobře. Když jsem potom tohle řekla svým rodičům, tak jenom kroutili hlavou, protože moji rodiče mají úplně jiné myšlení než my. Moji rodiče totiž stále jenom šetří peníze a oni by vůbec nechtěli to, že by si i oni pořídili normálně nějaký bazén. A my s přítelem a se zbytkem rodiny jsme si bazén na zahradu moc přáli. Dokonce i můj bratr říkal, že by už bez bazénu na zahradě nedá vůbec v létě ani ránu. Prý vždycky když grilují na zahradě, tak je potom velice příjemné, když je člověk zpocený, tak se osprchuje na zahradní sprše a potom skočí do bazénu.

Děti milují bazén.

Abych pravdu řekla, tak mně tohle přijde opravdu překrásné a také super nápad. Takže jsme se s přítelem podívali na webové stránky bazenygluc.cz, které nám doporučili můj bratr, kde prý prodávají opravdu perfektní bazény na zahradu. My jsme se tam vybrali super bazén, tak ještě přišlo na řadu to, že bychom potřebovali také nějakou bazénovou chemii anebo také solární plachtu, aby se voda v bazénu rychleji ohřála. Já totiž nemám ráda, když je voda v bazénu úplně ledová, i kdyby bylo venku třeba třicet pět stupňů celsia. A bazén na zahradu si můžete sehnat v jakékoliv velikosti a také tvaru, takže máte mnoho na výběr.

Pěkný bazén